+48 575 771 997
Start / Praca

Praca

Firma Altrans poszukuje pracowników. Dołącz do naszego zespołu już teraz.
Największym kapitałem każdej organizacji są ludzie. U naszych współpracowników cenimy odpowiedzialność, pracowitość oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego. Celem firmy jest tak organizować łańcuch dostaw transportowych, by zadania zostały wykonane na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa oraz najwyższego komfortu pracy.

Czekamy na Ciebie jeśli lubisz nowe wyzwania.

Kierowca w transporcie międzynarodowym
Zakres obowiązków:
- Zajmowanie się transportem poza granicę kraju
- Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
- Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w danym kraju
- Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego prowadzonego pojazdu.

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. C+E
- Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
- Karta kierowcy
- Świadectwo kwalifikacji zawodowej
- Niekaralność.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Nowoczesne środki transportu
- Terminowe rozliczenia
- Szkolenie przygotowujące do pracy oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji.
Spedytor międzynarodowy
- Prowadzenie samochodów własnych
- Prowadzenie zleceń spedycyjnych
- Obsługa stałych klientów
- Negocjonowanie z podwykonawcami warunków współpracy i cen transportu
- Pozyskiwanie zleceń transportowych
- Realizacja i monitorowanie zleceń
- Przygotowanie i nadzór nad dokumentami transportowymi
- Nadzór i stały kontakt z kierowcami.

Wymagania:
- Doświadczenie w obszarze spedycji międzynarodowej FTL
- Wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka
- Umiejętność obsługi giełd transportowych
- Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
- Dużym atutem będzie znajomość niemieckiego
- Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenie kilku zadań jednocześnie.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych kwalifikacji
- Premia uzależniona od osiąganych wyników
- Bezpłatne kursy językowe
- Dofinasowanie wypoczynku.

Operator maszyn budowlanych
- Wykonywanie wyznaczonych prac zgodnie z ustalonym harmonogramem
- Przestrzeganie przepisów BHP na budowie
- Dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego powierzonego sprzetu.

Wymagania:
- Ważną książeczke operatora (kartę)
- Prawo jazdy kat B
- Aktualne badania lekarskie

Oferujemy:
- Szkolenie przygotowujące do pracy oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
- Premia uzależniona od osiąganych wyników.
Nasza flota
Altrans to nowoczesna flota pojazdów o najwyższych standardach, dzięki której każdy ładunek dostarczymy bezpiecznie i na czas.

Kontakt

ALTRANS s.c.
Zakład Handlowo-Transportowy
ul. Zielonogórska 70
66-001 Zawada

NIP: 9730849706
REGON: 080065052
tel: +48 602 607 782
tel: +48 668 426 881

zlakowski@altrans-transport.pl

Zapytaj o ofertę