FIRMA

ALTRANS s.c., posiadająca swoją siedzibę w Zawadzie k/ Zielonej Góry, prowadzi działalność od 1992 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie transportu międzynarodowego oraz transportu krajowego. Podejmowane przez nas działania mają na celu pełne zaspokojenie potrzeb klienta w dziedzinie transportu.

ALTRANS s.c. to dynamiczny zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowo-spedycyjnej. Profesjonalne podejście naszych pracowników do powierzonych zadań powoduje, że każde zlecenie realizowane jest w sposób indywidualny, ze szczególnym uwzględnieniem terminu dostawy.

Nasze usługi oparte są na bazie nowoczesnego taboru spełniającego wymogi techniczne i ekologiczne Unii Europejskiej. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w nawigacje satelitarne GPS, co pozwala na szybsze dotarcie do celu.

Firma od początku działalności kładzie nacisk na maksymalne zabezpieczenie przewożonego towaru. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika na sumę 250.000 USD.

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, bezpieczeństwo, niezawodność wykonania wszystkich zleceń i, co najistotniejsze, terminowość. Mamy nadzieję, że przedstawione na naszej stronie informacje zachęcą Państwa do nawiązania z nami kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!